Dynamic Variation:
Book
Choose Language
Search & Book
Search
or search all of Norway
Lofoten Lofoten
Credits
Lofoten.
Photo: Terje Rakke/Nordic life - Visitnorway.com
Campaign
Partner
Media
Meetings
Travel Trade

Perscontacten

Onze contactpersonen organiseren persreizen, en staan je graag bij met jouw vragen. Hier vind je het contactpersoon verantwoordelijk voor jouw land.

Benelux

Ranhilde Luttenberg
Mobile: +31 6 21 96 22 85
ranhilde.luttenberg@innovationnorway.no

Denemarken

Mona Konuralp
Telefoon: +45 22 48 52 49
mokon@innovationnorway.no

Frankrijk

Delphine Vallon
Telefoon: +33 1 53 23 00 51
deval@innovationnorway.no

Duitsland

Hilke von Hoerschelmann
Telefoon: +49 40 22 94 15 40 
hihoe@innovationnorway.no

Italie

Elisabeth Ones
Telefoon: +39 02 85 45 14 60 
elisabeth.ones@innovasjonnorge.no

Rusland

Olga Philippenko
Telefoon: +7 812 3269037
Mobiel: +7 903 7243020
olga.Philippenko@innovationnorway.no

Spanje

Eugenia Fierros
Telefoon: +34 91 344 09 87
Mobiel: +34 679 41 77 56
eugenia.fierros@innovationnorway.no

Zweden

Caroline Lundkvist
Telefoon: +46 704 716 407
caroline.lundkvist@innovasjonnorge.no

Verenigd Koninkrijk

Kristine Bjørge 
Mobiel: +44 07473 85 0067
Kristine.Bjorge@innovationnorway.no

Verenigde Staten

Harald Hansen
Telefoon: +1 212 885 9751
harald.hansen@innovationnorway.no

Lees meer

Your Recently Viewed Pages
Ad
Ad
Ad